Sizin İçin Sihir Gibi Çalışacak 7 Seks Egzersizi

Egzersizler ve egzersizler sadece bu ekstra kalorileri atmak için faydalı olmakla kalmaz, aynı zamanda seks hayatınız için de harikadır. Beslenme gibi egzersizler de kadın ve erkekte cinsel zindeliği sağlar. Stresi yenmeye, kan dolaşımını iyileştirmeye ve hastalıkları uzak tutmaya yardımcı olurlar. İşte yatakta yapmak için kaybedilen dayanıklılığı ve enerjiyi geri getirecek 7 seks egzersizinin harika bir derlemesi.

Kegel

Daha fazla güç ve dayanıklılık için kegels, erkekler ve kadınlar için faydalı egzersizlerdir. Kegel egzersizleri, maksimum cinsel zevk elde etme söz konusu olduğunda zengin kazançlar sağlayan temel olarak pelvik taban güçlendirici egzersizlerdir. Pelvik tabanınızdaki kasların kasılması ve gevşetilmesinden oluşur.

Erkeklerde bu egzersiz pelvik, pubococcygeus (PC) (ve perineal kasları) güçlendirir. Tüm bunlar erken boşalma ve sertleşme bozuklukları gibi cinsel sorunların üstesinden gelerek erkeklerin yatakta daha iyi performans göstermelerini kolaylaştırır. Ayrıca libidoyu artırmaya da yardımcı olur. perçinleme seks hayatı.

Çömelme

Bu seks egzersizi, yatak odasında cüretkar pozisyonları denemek için kadınlarda zindeliği, esnekliği, cinsel isteği artırır, kan akışını ve uyluk gücünü artırır.

Geniş çömelmenin yanı sıra, alt çömelme de karnı güçlendirmek ve cinsel organlardaki kan dolaşımını uyarmak için faydalıdır.

Alt squat yapmak için topuklarınızdan itin ve [ayakta durma pozisyonuna geri dönerken] karınlarınızı sıkıca kavrayın.” Bu yavaş yavaş ve 15 ila 30 tekrar için yapılmalıdır.

Zercher squat, erkeklerin kadını yerden kaldırabilecekleri ayakta durma pozisyonları için vücutlarını güçlendirmeleri için ideal bir yol olduğu için de heyecan vericidir. Bu seks egzersizi, kas dayanıklılığı oluşturmak için hafif ağırlıklar kullanır.

Gluteal Köprü 

Daha büyük bir orgazm elde etmek isteyen kadınlar için Gluteal Bridge mükemmel. Pelvik kasları hedef alır ve onları büyük ölçüde güçlendirir.

Sizin İçin Sihir Gibi Seks Egzersizi

Sizin İçin Sihir Gibi Seks Egzersizi

Bunu uygulamak için yere uzanın, kollarınızı yanlarınızda tutun, dizlerinizi bükün ve topukları yere koyun. Dizleriniz, kalçalarınız ve omuzlarınız düz bir çizgide görünene kadar kalçalarınızı yerden kaldırın. 20 tekrar yapın.

Kardiyovasküler Egzersizler

Eğer formda değilseniz, asla aktif bir seks hayatınız olamaz. Terleme, yorma ve nefes nefese kalma ile cinsel ilişki eylemini sizin için zorlaştıracaktır. İyi bir vücuda kavuşmanın ve kalori yakmanın en iyi yolu koşma, ip atlama, yüzme ve bisiklete binme gibi kardiyovasküler egzersizler yapmaktır.

Bunları düzenli olarak yapın ve fiziksel enerji, zindelik ve dayanıklılıkta bir artış fark edeceksiniz.

Tahta 

Alt vücut ve pelvik bölgelere odaklanırken, üst vücut kuvvet hazırlığını unutmayın. Güçlü bir üst vücuda sahip olmak, büyük bir göğse, sağlıklı bir göbeğe sahip olabileceğiniz ve heyecan verici seks pozisyonları/egzotik pozlar alabileceğiniz anlamına gelir.

Kalça ve Bacaklar İçin Esneklik Hareketleri 

Bu seks egzersizi, cinsel aktiviteler sırasında krampları veya kas çekmelerini önlemenize yardımcı olacaktır. Bu yüzden bacaklarınızdaki ve kalçalarınızdaki esnekliği artırmak için her gün uygulayın.

Temmuz 22, 2022 12:08 pm

177 total views, 1 today