Seks Sırasında Boşalma Nasıl Yavaşlatılır

Seks Sırasında Boşalma Nasıl Yavaşlatılır

Seks Sırasında Boşalma Nasıl Yavaşlatılır

Seks sırasında erken boşalmayı önlemek için yapabileceğiniz birkaç basit şey var. Çoğu teknik, bunları kendi başınıza uygulamanızı gerektirse de, eşinizle birlikte uygulayabileceğiniz bir avuç teknik vardır. Cinsel hazzın ortasındayken bile cinsel dayanıklılığınızı güçlendirmenin iki kolay ve son derece etkili yolunu inceleyelim!

Teknik 1 -Kontrollü, Ritmik Solunum

Seks yaparken kalp atışlarınız veya terlemeniz konusunda yapabileceğiniz çok az şey vardır. Ancak nefesinizi büyük ölçüde kontrol edebilirsiniz.

Bir dahaki sefere seks yaptığınızda, ilişkinin her anında aldığınız nefesin sıklığına ve derinliğine dikkat edin. Mümkünse, uyarılmanızın farklı aşamaları arasındaki nefes alma kalıplarınız arasındaki farkı bulmaya çalışın.

Heyecanınızı kontrol etmek ve boşalmanızı engellemek istediğinizde doğru nefes almak çok önemlidir. Ayrıca tam olarak içinde bulunduğunuz heyecan seviyesini anlamanıza yardımcı olur ve böylece aldığınız nefes sayısını ve nefesinizi tuttuğunuz süreyi kontrol etmenize yardımcı olur.

Teknik 2-Kas Gerginliği Farkındalığı

Seks Sırasında Boşalma

Seks Sırasında Boşalma

Gerginlik, yataktaki performansınızı 2 şekilde etkileyebilir:

– Zihinsel kaygı: Bu, yatakta daha kısa süre kalmasına neden olabilir.

– Teknikler: Yatakta uyguladığınız bazı cinsel teknikler aslında boşalmanızı hızlandırabilir.

Sebep ne olursa olsun, seks sırasında yaşadığınız gerilim seviyelerini fark etmenizde fayda var. Örneğin, uyarılmanın farklı aşamalarında hangi kasları sıkıyorsunuz? Daha doğrusu, uyarılmanız bir platoya ulaştığında kullandığınız kasları tam olarak belirleyebiliyor musunuz?

Sırtınızdaki, uyluklarınızdaki ve hatta kolunuzdaki kasları sıktığınız anı deneyin ve kesin olarak belirleyin. Ayrıca göğüs kaslarında veya diğer büyük kas gruplarında herhangi bir kasılma olduğunu da fark etmelisiniz. Seks pozisyonlarını her değiştirdiğinizde vücudunuzdaki gerilim çeşitlerini bulmaya çalışın. Heyecanınızı bu seviyede tutmak ve yatakta yeterince uzun süre dayanmak istiyorsanız bu çok önemlidir.

Yapılmaya değer her şey gibi, bu tekniklerin de sonuç vermesi biraz zaman ve çaba gerektirir. İyi haber şu ki, HER ZAMAN pratikle daha iyi olurlar, bu yüzden pes etmeyin! Bunları uygulamaya başladığınızda, cinsel uyarılmanızın tam seviyesini belirleyebilecek ve o aşamada aldığınız uyarıyı kontrol edebileceksiniz. Bu, cinsel dayanıklılığınızı turbo şarj edecek ve istediğiniz kadar dayanmanıza yardımcı olacaktır!

Temmuz 25, 2022 1:10 pm

200 total views, 0 today