Seks Hakkında Herkesin Bilmesi Gereken Yalnışlar

Seks Hakkında

Seks Hakkında Herkesin Bilmesi Gereken Yalnışlar

Seks hakkında çok fazla yanlış bilgi var. İnsanlar seksi farklı şekillerde tanımlarlar. Seks hakkında ne düşünürseniz düşünün, başka biriyle cinsel olmak birçok sorumluluğu beraberinde getirir. Seks, penisin vajinaya girmesi değildir. Bu, seksle ilgili neyin gerçek ve neyin efsane olduğunu bilmek kafa karıştırıcı olabilir. Bu nedenle, erken boşalma için en iyi escort kızlar, seks hakkındaki bu kafa karışıklığını gidermeye çalışır.

Herkesin bilmesi gereken seks hakkında yaygın yalnışlarıi tartışalım

Efsane 1 – Seks Miktarına Bağlı Olarak Vajinalar Sıkı Veya Gevşektir

Kadının vajinasının seks miktarına bağlı olarak sıkı veya gevşek olduğu tamamen bir efsanedir.

Gerçek: – Bir kadın uyandırıldığında vajina duvarları yumuşar ve uzar ve yerleştirmeyi kolaylaştırır. Seks eksikliğinin vajinanızda daha fazla gevşekliğe neden olabileceği doğrudur. Bu özellikle egzersiz yapmayan kadınlarda olur. Vajinanız da uyarıldığınızda çok genişler.

Efsane 2 – Hamile Kalamazsınız

  • adet görüyorsun
  • Bu senin ilk seferin
  • Belirli pozisyonlardasınız

Bu noktalar tamamen yanlıştır, ancak sperm ile döllenmiş yumurtayı temas ettirerek hamile kalabilirsiniz.

Gerçek: – Sadece bir sperm yumurta ile temas eder ve onu döllerse hamile kalırsınız. Boşalma 200 milyon sperm taşır ve sadece bir sperm bir yumurtayı döllemek için yeterlidir. Hamileliği önlemenin en iyi yolu prezervatif kullanmaktır ve doğum kontrol hapları da alabilirsiniz.

Seks

Seks Hakkında

Efsane 3 – Mastürbasyon Zararlıdır 

Mastürbasyonun zararlı olduğu doğru değildir. Yaparsın ve zevkli bir deneyim yaşarsın

Gerçek: – Mastürbasyon tamamen sağlıklı ve güvenlidir, yaptığınız sürece kendinizi iyi hissedecek ve rahatlayacaksınız. Birçok erkek ve kadın mastürbasyon yaptığı için normaldir. Herkesin mastürbasyona ilgisi farklıdır. Bunu yapabilir ve kendinizi rahatlamış hissetmenizi sağlayabilir ve kesinlikle seveceksiniz.

Efsane 4 – Prezervatif Seks Hissini Ya Da Seks Zevkini Ortadan Kaldırır

Bu aynı zamanda prezervatiflerin seks hissini veya zevkini aldığına dair yaygın bir efsanedir.

Gerçek: – prezervatifler hamileliği ve bulaşıcı hastalıkları  önlemenin en iyi yoludur. Farklı boyut, renk ve şekillerde gelirler ve kadın prezervatifleri de mevcuttur. Size uygun, rahat ve uygun bir prezervatif bulmak çok önemlidir.

Yani bunlar, seks hakkında herkesin bilmesi gereken yaygın mitlerdir. Bu makaleyi okuyarak, seks hakkındaki bu mitleri kesinlikle anlayacaksınız. Herhangi bir cinsel sorun yaşıyorsanız veya libidonuzu geliştirmek istiyorsanız.

Temmuz 25, 2022 1:23 pm

207 total views, 0 today