Samimi Bir Masaj

Masaj

Samimi Bir Masaj

Masaj harika bir şey. Dokularınızdaki gerginliği ve stresi ortadan kaldırır ve bittiğinde kendinizi şımartılmış ve biraz sersemlemiş hissetmenizi sağlar.

Normal bir spa masajından bu kadar keyif alıyorsanız, partnerinizden alacağınız samimi bir masajı ne kadar seveceğinizi hayal edin. Üstelik bu masajı yapmak kadar almak da bir zevk!

Samimi Masaj Nedir?

Samimi bir masaj, terapötik bir masaj gibi değildir. Kalça, iç uyluk, kasık bölgesi ve göğüsler gibi normal bir masajda yasak olan vücut bölgelerine gider. Midriff’i havluyla örtmeye gerek yoktur ve her iki katılımcı da tamamen çıplak olabilir. Sizin ve eşinizin tercihine bağlı olarak genellikle aromaterapi yağı veya şehvetli masaj jeli ile uygulanır.

Sonucun ne olmasını istediğinize bağlı olarak samimi bir masaj rahatlatıcı ve şehvetli olabilir. Genel olarak, her samimi masajın sonunda seks aramama alışkanlığını geliştirin – bazen eşiniz rahatlamak veya orgazm elde etmek için sadece şehvetli bir şekilde dokunulmak isteyebilir. Her şey yolunda giderse, masajın sonunda patlayıcı bir seks yaşayacaksınız.

Samimi Bir Masaj Nasıl Yapılır

Samimi masaj

Samimi masaj nedir?

  • Partnerinizi yüz üstü bir masaj masasına veya yere, iki veya üç yumuşak havlu üzerine yatırın.
  • Boyuna hafifçe masaj yaparak başlayın, ardından sırt ve omurgayı aşağı doğru hareket ettirerek elinizin üzerine hafif bir baskı uygulayın. Kalçaların üzerinde sıkı durun ve aynı zamanda anüs ve genital bölge üzerinde bir parmak gezdirmek için bacaklarını hafifçe ayırın. Ama alan üzerinde durmayın. Ayak parmaklarına, ayak bileklerine, baldırlara ve uyluklara geçin.
  • Partnerinizi sırt üstü çevirin ve boynuna nazikçe masaj yapmaya başlayın. Şimdi omuzlara, kollara, dirseklere ve parmaklara geçin. Göğsünüzü hafifçe okşayın – bir kadına masaj yapıyorsanız, meme uçlarına karşı nazik olun ve birkaç saniyede bir hafif basınçla göğüsleri kavrayın.
  • Karın ve kalçalara geçin. Ancak bundan sonra kasık bölgesine acele etmeyin – ayaklara, ayak bileklerine, baldırlara ve uyluklara gidin.
  • Uyluklarına ulaştığınızda, iç uyluklarına yavaş ve ritmik bir şekilde masaj yapın. Bu noktada partneriniz uyarılmış hissetmeye başlayacak ve nefesleri hızlanacaktır. Şimdi yukarı doğru hareket edin.
  • Parmaklarınızı yağlayın ve partnerinizin genital bölgesine gidin. Bu, işlerin ikiniz için de ilginç hale geldiği yer. Bir erkeğe masaj yapıyorsanız, bir elinizle penisini, diğeriyle skrotumunu alın ve ikisine aynı anda birkaç saniye hafifçe masaj yapın. Bırakın, ardından birkaç saniye boyunca anüsü ve testisleri arasındaki deride parmağınızı gezdirin. Şimdi penisini hafifçe tutun ve sünnet derisini geri çekin. Bir kadına masaj yapıyorsanız, iniltisini duyana kadar başparmağınızı vajina açıklığı ve labia üzerinde gezdirin. Hatta izin verirse parmağını içine sokmayı deneyebilir ya da onu gerçekten harekete geçirmek için klitorisine hafifçe bastırabilirsin.
  • Bu aşamaya geldiğinizde partneriniz seks için tamamen hazır olacaktır. Şimdiye kadarki en iyi cinsel deneyimi yaşayabilmeniz için, bu aşamaya kadar gelen hareketin tadını çıkardığınızdan emin olun!

Temmuz 26, 2022 4:27 pm

219 total views, 0 today