Kadınların En Sevdiği Seks Pozisyonu

Sevdiği Seks Pozisyonu

Kadınların En Sevdiği Seks Pozisyonu

Sevişme sanatı, soyunup seks yapmaktan çok daha fazlasıdır. Doğru olması gerekiyorsa, partnerinize en büyük zevki veren şeyin ne olduğunu anlamanız gerekir. Sevişmek, bir ilişkide sevgi ve bağ duygusunu daha da artırmak için kullanılabilecek en büyük iletişim biçimidir. Sevişmenin etkili olabilmesi için, farklı sevişme pozisyonlarını anlamak ve aradaki farka göre bir seçim yapmak gerekir.

Çoğu insan, en güvenli ve en rahat pozisyon olduğu için eski güzel misyoner pozisyonuna bağlı kalmayı tercih eder. Bununla birlikte, çoğu kadının yeni sevişme pozisyonları denemekle ilgili fantezileri olduğu gösterildiğinden, bir erkek olarak ilişkinize biraz baharat katmayı düşünebilirsiniz.

Misyoner Pozisyonu

Birçok kadın hala bu sevişme yöntemini tercih ediyor. Bu pozisyon, filmlerde ve sinemalarda görülen en tanıdık ve en yaygın sevişme pozisyonudur. Çok eski bir pozisyon, görünüşe göre misyonerler tarafından ilk günlerde kullanılan sevişme pozisyonu.

Bu yöntemin avantajı basitliği, aşinalığı ve çifte getirdiği rahatlıktır. Kadınların en sevdiği seks pozisyonları arasındadır.

Göbek Sarkması 

Bu sevişme pozisyonunda kadın, ağırlığını ön kollarıyla destekleyerek karnının üzerine yatmak zorunda kalacaktı. Ayrıca bacaklarını yana yayar, erkeğe onu cinsel organına girebileceği yerden yukarı ve arkasına yerleştirmesi için alan verirdi. Bu pozisyonu denemek istiyorsanız, kadının pelvik kemiğinin altına bir yastık koymak iyi bir başlangıçtır, böylece kalçaları G noktası ile kolayca temas kurabileceğiniz şekilde konumlanır. Bu size onu orgazma ulaştırma fırsatı verecektir. Onu ağırlığınla ezmemek için kollarını biraz yukarıya doğru uzatabilirsin.

Kadınların En Sevdiği Seks

Kadınların En Sevdiği Seks

Bu pozisyon, sadeliği, kullanım kolaylığı ve bir kadını orgazm yapmadaki inanılmaz yeteneği nedeniyle çoğu insan tarafından tercih edilmektedir.

Klip Konumu 

Bu pozisyonda yatan ve bacaklarını açan erkektir. Sırt üstü yatıyor, kusura bakmayın. Kadın ona karşı pozisyon alır, ona bakar ve bu şekilde nüfuz etmesine izin verir. Sevişme eylemi başlarken, sırtını ondan uzaklaştırır, böylece erkeğe klitorisini elleriyle manipüle etme yeteneği verir. Bu pozisyon, kadına klitorisinin uyarılmasından orgazm zevki getirme avantajı nedeniyle tercih edilir.

köpek Pozisyonu 

Bu pozisyonda kadın elleri ve dizleri üzerine çökecek ve kalçalarını biraz tavana bakacak şekilde eğin. Adam daha sonra kadının vulvasını emmek, yalamak veya basitçe ona nüfuz etmek için kadının arkasındaki pozisyonunu alacaktır. Bir değişiklik için maceracı ve tuhaf bir şey deneyerek ilişkinizdeki cinsel ateşi canlandırmak istiyorsanız, bu mükemmel bir pozisyon.

Sağ Açılı Konum 

Bu pozisyonda, kadın kalçaları kenarda olacak şekilde yatakta yatar. Bir tablo kullanılarak da yapılabilir. Adam, kaslarını zorlamaması için sırtını bir yastıkla destekleyebilir. Daha sonra ona girebilir. Ayak bilekleriyle onu beline sararsa, ikisinin de hazzını artıracaktır. Bu sayede erkekliğin en ufak hareketini bile vulvasında hissedecektir.

Ağustos 23, 2022 5:09 pm

216 total views, 0 today