Kadın G Noktası Pozisyonları

Kadın G Noktası Pozisyonları Nelerdir

Kadın G Noktası Pozisyonları

Bir kızın  g noktasını bulmak tamamen açılarla ilgilidir! İlk etapta ona ulaşmak ve yerini tespit etmek için gereken açılar, sonra onu uyarmak için gereken açılar.

Kızların g noktasını bulmak için özel olarak yapılmış her seks oyuncağını ele alırsanız, özellikle yaratmak için tasarlanmış olağandışı ve biraz da sinir bozucu melekleri görebilirsiniz. Ve bu sadece, normal bir penisin nasıl olup da seks oyuncaklarının yapmak istediği olağandışı açılarla eşleşebileceğini veya yeniden yaratabileceğini merak etmenize neden olabilir.

Bu kadar çok insanın g noktasını bulmakta zorlanmasının nedeni, basitçe, parmaklarının onu dürttüğünde, onu geçip hep birlikte gözden kaçırabilmesidir. Teknik olarak konuşursak, bir kız g noktası vajina duvarından bir ila üç inç yukarıda bulunur ve yerinin belirlenmesiyle ilgili tavsiyelerin çoğu, parmağın eklem tabanına kadar vajinaya sokulması ve ardından parmağın tekrar içeri çengellenmesidir. Bir ‘buraya gel’ hareketi. Bu iyi bir tavsiye, ancak başarılı bir şekilde bulabilmek için her kadının bireysel vücudunun yanı sıra parmağın boyutuna bağlı olabilir.

G Noktası Nasıl Bulunur?

G noktası bulma konusunda en iyi tavsiye, her kadının meseleyi kendi eline almasıdır ve bu bir seks oyuncağı kullanmaktır. Ve bu yöntemi kullanmak, g noktası olarak bilinen nervürlü inişli çıkışlı bölgeyi parmağınızla hissetmenize izin vermese de, doğru uyarı ile vücudunuz onu bulduğunuzda mutlaka size haber verecektir.

G Noktası Nerededir

G Noktası Nasıl Bulunur?

Bunu göz önünde bulundurarak, size hitap eden ag spot seks oyuncağını seçin. Genellikle iyi bir seçim, klitoral vibratöre sahip olandır çünkü sizi tamamen uyandırmak ve havaya sokmak için kesinlikle buna ihtiyacınız olacaktır.

Seks oyuncakları tüm farklı uyarı türleri için harikadır, ancak özellikle g noktası uyarımı için birini kullanırken özellikle dikkatli olmanız gerekir. G noktası bölgesine herhangi bir baskı uygulamadan önce tamamen uyarılmış olmalısınız, çünkü uygun şekilde uyarılmazsanız, herhangi bir his hissetmeniz pek olası değildir ve buna sürtünmek aslında oldukça acı verici olabilir.

İlgili Link: Her Kadının Ustalaşması Gereken Süper Sıcak Seks İpuçları

Yerini tespit ederken vajina duvarınızda yukarı ve aşağı çalıştırma alıştırması yapın, kendinize doğru tutturun, hatta dışarı itmeyi deneyin. Bunu g noktanızın olabileceğini düşündüğünüz alanda kullanmayı deneyin, ancak şansınız yoksa, özellikle iyi hissettiren alanlarda koşmaya veya içeri ve dışarı hareket ettirmeye konsantre olun.

Kendinizi klitoral orgazm olacak kadar fazla kaptırmamaya çalışın. Bunun yerine zevkinizi dışarı çıkarmaya odaklanın. G noktanızı bulmaya çalışırken ve seks oyuncağınızı her zaman klitorisinizden uzağa doğrultmaya ve bunun yerine içsel zevkinize odaklanmaya çalışırken hiçbir zaman çerçevesi olmamalıdır.

İlgili Link: Erkeğinizi veya Kadınınızı Daha Fazlasını İsteyecek Seks İpuçları

Ağustos 19, 2022 10:01 am

238 total views, 0 today