Her Kadının Ustalaşması Gereken Süper Sıcak Seks İpuçları

Her Kadının Ustalaşması Gereken Süper Sıcak Seks

Her Kadının Ustalaşması Gereken Süper Sıcak Seks İpuçları

Hepimiz bunu yaşıyoruz – seks hayatımızın harika olduğunu düşünüyoruz ama derinlerde, biraz düzeltme yapmamız gerektiğini biliyoruz. Erkeğinize büyük zevk verebilirsiniz, ancak bunun yeterli olduğundan emin misiniz? Mutlu olduğunu ve memnun olduğunu söylüyor ama ona inanıyor musunuz?

Her zaman yapabileceğimiz daha çok şey vardır ve senin bunu yapma zamanın geldi. Seks hayatınızı güçlendirmeniz ve gerçekten ateşe vermeniz gerekiyor. İkiniz de seksten sonra nefes almakta bile zorlandığınız noktaya kadar tamamen silindiyseniz, o zaman doğru yapmıyorsunuz demektir.

Peki, bir erkeği yatakta tatmin etmenin en iyi yolu nedir? Onu heyecandan titretmek için her şeyi yaptığınızı nasıl bilebilirsiniz? Cevap basit. Tek yapman gereken, her kadının ustalaşması gereken bu süper ateşli seks ipuçlarını takip etmek. Bu şekilde, onun aklını gerçekten uçurabilirsin.

Deliliğin ilk yöntemi, üstüne çıkıp onu bir boğa gibi sürmektir. Üstünde zıplarken aldığı görseller onu çıldırtacak. Seks pozisyonları çok önemlidir. Ne kadar kontrollüysen onun için o kadar iyi.

Her Kadının Ustalaşması Gereken sex Tiyoları Nedir

Her Kadının Ustalaşması Gereken sex Tiyoları

Bununla birlikte, zaman zaman değiştirmek her zaman harika bir fikirdir. Bu güç değişimi inanılmaz derecede sıcak ve onu gerçekten harekete geçirecek. Ama ona biraz destek vermek için zirveye çıkın. Onu çok istediğini, sadece ona sahip olman gerektiğini ve tüm ağır yükleri kaldırmaya hazır olduğunu gösteriyor. Sadece arkasına yaslanıp tüm manzaranın tadını çıkarıyor.

Bilmeniz gereken ikinci süper seksi seks ipucu, ona çeşitli uyarılar vermektir. Seks harika hissettirir, ancak el uyarımı ve oral seks eşit derecede harika hissettirir. Geceye biraz elle oynama ve sözlü oyunla başlamak, onun içindeki birikimi sağlamanın iki harika yoludur. Bir erkeği memnun etmek söz konusu olduğunda, beklenti ve baskı oluşturmak gerçekten önemlidir. Onu ön sevişme sırasında aşırı derecede sertleştirebilirseniz, seks ile patlaması sadece birkaç saniye sürecektir.

İlgili Link: Erkeğinizi veya Kadınınızı Daha Fazlasını İsteyecek Seks İpuçları

Onu cinsel olarak gerçekten memnun etmek için üçüncü ve son ipucu, o anda nasıl kaybolacağını öğrenmektir. Pek çok kadın yatak odasında nasıl göründükleri konusunda endişeleniyor. Makyajınızın lekeli olup olmadığı veya midenizdeki kakanızın görünüp görünmediği konusunda endişelenemezsiniz. Buna bakmıyor bile. Odaklandığı tek şey her şeyin ne kadar iyi hissettirdiği. Bunu da düşünmelisiniz. Kim olduğunuza ve neler yapabileceğinize güvenin.

Bu ipuçlarını kullanarak, peşinde olduğunuz güveni artırmanıza ve bu gece erkeğinize gerçekten dünyayı sarsan bir zevk vermenize yardımcı olmalılar.

İlgili Link: Seks Hakkında Herkesin Bilmesi Gereken Yalnışlar

Ağustos 15, 2022 2:31 pm

235 total views, 0 today