Erken Boşalma İçin En İyi Çözümler

Erken Boşalma İçin çözümler

Erken Boşalma İçin çözümler

 

Erken boşalma için güvenilir bir strateji bulmak, cinsel yaşamınızda büyük değişikliklere neden olabilir. Pek çok erkek erken boşalma sorunu yüzünden utanıyor ama bu senin katlanman gereken bir sorun değil. Profesyonel mesleği ercortluk olan Manavgat escort kızlar ufak hilelerle bu sorunun kolaylıkla çözülebileceğini söylüyor.

 Etkili Nefes. 

Bilinçli etkili nefes alma, gerçekten daha uzun kalmanın bir cevabıdır. Doğru nefes alarak, erken boşalmayı uzatmaya gerçekten yardımcı olan kaslarınızı olduğu kadar vücudunuzu da gevşetebilirsiniz. Anksiyete ve stres erken boşalma için tipik faktörlerdir, ancak doğru nefes alma bunları ortadan kaldırabilir. Ayrıca nefes almak sizi sakinleştirir ve uyarılma seviyenizi yükselterek boşalmanızı geciktirir.

PC Kas Kasılması gerçekleştirin. 

Bu sadece, boşalmanın yaklaştığını düşündüğünüzde, pelvik taban kaslarını sıkarak, penisi, anüsü ve fındık çuvalını çevreleyerek yapılır. Banyonuza girerken idrar sisteminizi keserek bunu uygulayabilirsiniz. Erken boşalma için en etkili tedavi budur.

Perine Basıncı Uygulayın. 

Perine çevresine bastırmak boşalmanızı durdurmaya yardımcı olabilir çünkü burası prostatınıza ulaşır. Perine, anüs ve fındık çuvalınızın arasında gerçekten bir yerdir. Boşalmanın yaklaştığını hissettiğinizde partnerinizden bunu sizin için şahsen yapmasını isteyebilirsiniz. Buna basıldığında, sıvının boşalmasını önlemek için prostatı rahatlatır.

Testislere Baskı  deneyin. 

Bir doruğa yaklaşırken, sevgilinize testislerinizi hafifçe, yani vücudunuzdan aşağı doğru çekmesini sağlayabilirsiniz. Organı bu şekilde gevşettiğiniz için bu boşalmayı geciktirebilir. Erken boşalma için bu çözümü deneyin.

Penis Ucu Squeeze’den Yararlanın. 

Penisi aklının altında sıkıştırın, boşalmanın yaklaşmasını da önleyebilir. Cinsel ilişkiye girerken kesinlikle tamamen geri çekilmenizi ve orgazmı önlemenizi sağlar. Ancak eşinizin bu özel yöntemle iyi olduğundan ve buna karşı bir sorunu olmadığından emin olun. Mastürbasyon sırasında bunu uygularsın.

Tutku Pompası gerçekleştirin. 

Penis  kasınızı sıkarak, gözlerinizi yukarı doğru hareket ettirerek, dilinizle üst diş etlerinize dokunarak ve kontrollü nefes alırken kan dolaşımınızın vücutta dolaştığını hayal ederek duygularınızı kontrol etmek, cinsel enerjinizi vücudunuz boyunca dolaştırarak erken yaştan korunmanızı sağlar. boşalma.

İtme Tekniği. 

Bu, sığ ve derin itmelerin bir karışımı kullanılarak gerçekleştirilir. Sığ itmeler penisin yalnızca 1,5 ila iki inçlik kısmı kullanılarak gerçekleştirilir ve tüm penisinizle derin itmeler gerçekleştirilir. Bu sizi daha uzun süre devam etmeye zorlar.

Diyet Kontrolü ve Yoga 

Diyet, sağlığımız ve zindeliğimiz üzerinde büyük bir etki içerir, hatta cinsel olarak performans gösterme yeteneğimizi bile etkileyebilir. Sağlıksız yiyecekler ve abur cubur tüketmeye değer veriyorsanız, bu cinsel gücünüz üzerinde iyimser bir etki yaratmaz. Meditasyon ve yoga, fikirlerimizi ve dürtülerimizi kontrol etme konusunda harika tekniklerdir. Özel nefes egzersizleri öğrenerek herhangi bir hızlı boşalmayı önleyebileceksiniz. Gelişmiş cinsel tekniklere bakıyorsanız, o zaman tantrik yoga araştırmanız gerekir.

 

Eylül 19, 2022 4:23 pm

200 total views, 1 today