Erkeğinizi veya Kadınınızı Daha Fazlasını İsteyecek Seks İpuçları

Erkeğinizi veya Kadınınızı Daha Fazlasını İsteyecek Seks İpuçları

Erkeğinizi veya Kadınınızı Daha Fazlasını İsteyecek Seks İpuçları

Bir şeyi gerçekten elde etmekten çok, önceden tahmin etmenin daha fazla tatmin olduğuna dair eski bir söz vardır. Bu, seks için de bir dereceye kadar doğrudur. Herkes ilk seferini hatırlar – kimisi sevgiyle, kimisi utançla, kimisi de iğrenerek. Bakirelerin yaptığı en büyük hata, kendini hazır hissetmeden cinsel ilişkiye girmektir. İlişkiden önce uzun bir ön sevişme yapmak önemlidir. Ön sevişmeyi uzun süreli bir masaj olarak düşünün, ancak vücudunun her parçası adil bir bölgedir. Parmaklarınızı, dudaklarınızı ve dilinizi kullanarak her köşeyi okşayarak yeni sevgilinizi macun gibi elinizde bırakın. İkiniz de diğeriniz olmadan bir saniye daha dayanamayacağınız ilk seksinizin zamanının geldiğini anlayacaksınız.

Oral Seks İpuçları

Oral seks genellikle iki genç sevgilinin bekaretlerini koruma şeklidir. Bununla birlikte, seks yapmaya başladıktan sonra, oral seks bazen ikincil hale gelir. Yazık çünkü yaşınız ne olursa olsun aşk hayatına renk katıyor. Penisi sıcak bir günde bir külah dondurma gibi düşünün; Kontrolü sürdürmek için ona şiddetle katılmanız gerekir, ancak bunun sadece onun değil, sizin de zevkiniz için olduğunu unutmak istemezsiniz. Oral seksin sonundaysanız, eşinize neye ihtiyacınız olduğunu söylemeniz önemlidir: daha hızlı, daha yavaş, daha sert, daha yumuşak ve diğer varyasyonlar. Vajinal oral seks için, klitoris üzerinde küçük bir baskının uzun bir yol kat ettiğini unutmayın. Zevk veren bir dil darbesi ile parmakla ovmak arasında ince bir çizgi vardır.

Seks İpuçları

Seks İpuçları

Anal Seks İpuçları 

Çeşitlilik hayatın baharatıdır ve konu sevişmeye gelince, anal seks acı biberdir: herkese göre değildir, ama biraz pizzazz katar. Anüs, vajina ve penisin yaptığı gibi, uyarıya tepki veren sinir uçlarıyla doludur. Ek olarak, sfinkter penise vajinanın asla veremeyeceği şekilde tepki verebilir. Akılda tutulması gereken birkaç uyarı: anal seks için her zaman bir prezervatif kullanın ve enfeksiyonları önlemek için anal seksten sonra penis vajinaya yerleştirilmeden önce iyice yıkanmalıdır.

Sapıkça Seks İpuçları

Kıvrılmanın sınırı yoktur ve bu yüzden partnerinizle kaç kez birlikte olursanız olun seks hayatınızı canlı tutmanın bir yolu budur. Basitten başlayın: eşinizin vücudunun normalde seksle ilgisi olmayan bir bölümünü seçin. Ardından, partnerinizin vücudunun en arzu edilen parçasının, gördüğünüz herhangi bir vücudun en seksi parçası olduğunu hayal edin. Partnerinize o kulak hakkında ne hissettiğinizi, onu nasıl arzuladığınızı ve onu nasıl hayal ettiğinizi söyleyin. Tüm vücut parçalarını geçtikten sonra rol oynamayı deneyin. Aynı sevgili, farklı kişilik. Yumuşak konuşan, düşünceli bir adamsanız, sevişme seansı sırasında istediğini alan yüksek ağızlı bir fahişe olun.

Temmuz 29, 2022 10:00 am

252 total views, 1 today