En İyi 2 Temel Seks Pozisyonu

Temel Seks Pozisyonu

En İyi 2 Temel Seks Pozisyonu

Herkes bu konuda devam ediyor gibi görünüyor, ancak özellikle yeni bir partnerle seks yaparken koruma giymek çok ama çok önemli. Görünür semptomları olmayan çok sayıda cinsel yolla bulaşan hastalık ve cinsel yolla bulaşan hastalık varken, kendinize fazla güvenmek ve enfeksiyon kapma riskini almak kolaydır. Devam etmeden, en iyi tavsiye risk almamaktır.

Yeni Başlayanlar Seks Pozisyonları

Görünüşe göre yeni başlayanlar kategorisine ait olan birkaç seks pozisyonu var. Bu, bu pozisyonların ‘uzman’ pozisyonları olduğu söylenen pozisyonlardan daha az zevkli olduğu anlamına gelmez ve aslında aşağıdaki pozisyonların çoğu, insanların favori pozisyonları için düzenli olarak anketlerde üst sıralarda yer alır.

Misyoner Pozisyonu

Misyoner pozisyonu, muhtemelen dünya genelinde çiftler tarafından kullanılan en yaygın cinsel pozisyondur. Kadının üzerinde, yüzü aşağı bakacak şekilde yatan erkeği, kadın yüzü yukarıya dönük olarak içerir. Bu özellikle samimi bir cinsel pozisyondur.

Üstte Kadın

Bu pozisyon tam olarak teneke üzerinde söylediklerini yapar. Erkek, kadın onun üzerinde olacak şekilde sırt üstü yatar, normalde dizleri üzerinde, incikleri yere değecek ve partnerine dönük olacaktır. Pek çok kadın bu pozisyonla elde ettikleri kontrol unsurunun tadını çıkarır – penetrasyonun temposunu ve açısını dikte edebilirler.

Seks Pozisyonları

Yeni Başlayanlar Seks Pozisyonları

Köpek Stili

Köpek arkadaşlarımızdan ödünç alınan bu pozisyon, kadının kıçını veya yanlarını tutarken arkadan nüfuz ettiği dört ayak üzerinde bir kadını içerir. Yüz yüze temas eksikliği bazıları için sorun olabilir, ancak köpek stili en popüler cinsel pozisyonlardan biri olmaya devam ediyor.

69

69, oral bir ilişki pozisyonudur ve erkeğin kadını aynı anda zevk almasına izin verirken, erkeğe de zevk verir. Her iki ortak da zirveye çıkabilir ya da pozisyonu yan yana deneyebilirsiniz.

Sağlıklı bir cinsel ilişki, deney yapmayı içerir. Partnerinizle ne yaptığınız ve yapmaktan rahatsız olduğunuz ve neleri denemek istediğiniz hakkında konuşun. Memnun olmadığınız bir şeyi yapmak için kendinizi baskı altında hissetmeyin ve hepsinden önemlisi, keyfinize bakın!

Temmuz 14, 2022 2:07 am

235 total views, 1 today