En Çılgın Seks İçin İpuçları

En Çılgın Seks

En Çılgın Seks İçin İpuçları

Herkes seks, doyumlu bir cinsel ilişki ister ama kimse ilişkiyi inanılmaz bir düzeye taşımanın püf noktasını bilmiyor. Seksinizi tatmin ve keyifli hale getirmek için bazı ipuçlarını uygulamanız gerekir. Bu yazıda, her kadının sahip olmak istediği en çılgın seksin ipuçlarını paylaşacağız.

Vahşi seks yapmak her kadının hayalidir, ancak her erkek bunu nasıl yapacağını bilmiyor. Cinsel ilişkinize tutku ve yaratıcılık katmak için biraz çaba sarf edebilirsiniz. Bu yazıda, manavgat escort kızların tavsiyeleri ile  cinsel ilişkinizi geliştirmek için bazı seks ipuçlarını paylaşacağız. Bu ipuçları size Delhi’deki en iyi seks uzmanı tarafından getirildi. İşte bu gece vahşi seks nasıl yapılır.

Kulaklarına ve Boynuna Dikkat Edin 

Kulaklar ve boyun, her ikisi de en ince hisleri almak için tasarlanmıştır. Vücuttaki her iki bölge de kadınlar için zayıf noktalardır. Bir kadın, kulağını ve boynunu öperseniz kolayca tahrik olabilir. Kulak memelerini dudaklarınızın arasına alın ve nazikçe ona sarılın ve sonra yavaşça boynunu öpün. İnan bana, bu onu çılgına çevirecek ve seks için tahrik olacak.

Duşa Atlayın

Duşta seks yapmak her kadının hayalidir. Bu yüzden onu banyoya götürün ve romantik bir seks yapmak için küvete girin. Havasına girdiğinde, onu yatağa götürün ve ona vahşi tarafınızı gösterin.

Onu Özel Hissettirin

En Çılgın Seks

En Çılgın Seks Önerileri

Kadınlar vücutlarını severler ve eğer onlara vücutları hakkında iltifat edecek olursanız, inanın bana, daha rahat edecekler. Uyarıldıktan sonra hızlı bir şekilde orgazma ulaşırlar. İstedikleri zaman gelebileceklerini biliyorlar ve bu da kendilerini daha güvende hissettiriyor.

Göğüslerini ve Karnını Öp

Göğüsler ve mide, bir kadının vücudunun en hassas bölgesidir. Yani, göğüslerini öper ve sonra aşağı inip karnını öperseniz, delirecek ve vahşi seks için aç kalacaktır. Dudaklarınızla göğüslerine ve karnına masaj yapın ve bir kez uyandığında seks yapabilir ve onu özel hissettirebilirsiniz.

Farklı Pozisyonlar Deneyin

Bu gece deneyebileceğiniz birçok pozisyon var. Köpek stili, misyonerlik, kovboy kız, kaşıklama, vb. üzerinde çalışabilirsiniz. Bu seks pozisyonları vajinasını nazikçe ovalar, bu da seksi sizin için olduğu kadar onun için de daha eğlenceli hale getirir. Doğrudan G noktasına vurmak ve ona yoğun bir zevk vermek istiyorsanız, o zaman en iyi seks pozisyonundaki kızı deneyin.

Temmuz 28, 2022 11:00 am

224 total views, 0 today