Cinsel Hayatınızdaki Romantizmi Arttırmanın Şaşırtıcı Yolları

Cinsel Hayatınızdaki Romantizmi Arttırmanın Şaşırtıcı Yolları

Cinsel Hayatınızdaki Romantizmi Arttırmanın Şaşırtıcı Yolları

Çiftlerin çoğu seks hakkında konuşurken bazen orgazma ulaşmakta zorlandıkları ya da cinsel sorunlarla karşı karşıya kaldıkları için kendilerini rahatsız ya da utanç verici hissederler. Cinsel sorunlarla başa çıkmanın veya cinsel hayatınızdaki romantizmi artırmanın birçok yolu vardır. Cinsel sorunlar sizi sıkıntıda tutabilir.

Ayrıca cinsel sorunlarla karşı karşıyaysanız, yalnız değilsiniz, bu iyileştirilebilir bir ilişkinin parçası. Aşk hayatınızı heyecanlı, ilginç ve eğlenceli hale getirmek önemlidir. Cinsel hayatınızı renklendirmek, eşinizle olan ilişkinizi gerçekten geliştirir ve aynı zamanda bu tür sağlık yararları sağlar. Seks, kalp enerjinizi, ruh halinizi, bağışıklığınızı artıran, depresyon ve kaygı seviyenizi düşüren, uzun ömürlülüğü artıran ve beyin fonksiyonlarını koruyan aktivitedir. Seks sizi iyi ve rahat hissettirir. Delhi’deki en iyi seks uzmanı aşağıda bazı yolları paylaşmak istiyor.

İşte cinsel hayatınızda romantizmi arttırmanın bazı şaşırtıcı yolları.

Ona Seni Neyin Tahrik Ettiğini Söyle

Seni neyin tahrik ettiğini ona söylemek, seksini sıkıcı hale getirmez. Konu seks olduğunda ve tatmin olmak istediğinde, çekinme, ona yatakta ne istediğini veya yatakta seni ne tahrik ettiğini söyle? Neyi sevdiğinizi bilmesini sağlayın ve seks sırasında sizi daha pis hale getirin. Bu, cinsel yaşamınızı iyileştirmeye ve içindeki komplikasyonları önlemeye yardımcı olacaktır.

Flört Oyunu Oyna 

Bir önceki Cumartesi gecesi film ve yemek kanalından çıkın. Bir sonraki randevunuz için, en iyi ve erotik akşam fikirleriyle geri gelin – belki yıldızlı bir feribot yolculuğu, mini golf oyunu, daha önce denemediğiniz veya belki de görmediğiniz bir yemeğin olduğu bir restoranda akşam yemeği. Bu yüzden eşinizle biraz kirli oyunlar oynayın ve gizemli ve erotik bir macera yaşayın.

Cinsel Hayatınızdaki Romantizmi Arttırın

Cinsel Hayatınızdaki Romantizmi Arttırın

Rutini Değiştirin 

Genellikle bir çiftin sevişmesini tanımlamanın dürüst bir yoludur. En sevdikleri romantik eğlenceleri yaratırlar ve sonra bu rutini tekrar tekrar takip ederler. Biraz patlamış mısır ve bir filme sahip olmalısın, sarılmalı, öpüşmeli, sonra yatak kurs için oldukça eşit. Bu kalıbı takip etmelisiniz ve bu tamamen ilginç.

Birbirinize Aşk Notları Bırakın

Basitçe, “Seni seviyorum. Benim için dünyalara bedelsin” diyen basit bir not vermelisiniz, onun gününü aydınlatacak ve size olan sevgisini yeniden alevlendirecektir. Metinler, e-postalar gönderecek veya pantolon cebine yapıştıracaksınız. Gün boyunca sevginizi hatırlatacak ve romantik bir akşama hızlı bir başlangıç ​​yapmanızı bile kolaylaştıracak.

İşte cinsel hayatınızda romantizmi arttırmanın şaşırtıcı yolları bunlar. Ayrıca cinsel yaşamınızda komplikasyonları önlemek istiyorsanız.

Temmuz 20, 2022 12:01 pm

183 total views, 1 today