Bir Erkek Yatakta Cinsel Olarak Nasıl Tatmin Edilir?

Bir Erkek Yatakta Cinsel Olarak Nasıl Tatmin Edilir?

Bir Erkek Yatakta Cinsel Olarak Nasıl Tatmin Edilir?

Zaman zaman, tüm güvenimiz, özellikle de seks söz konusu olduğunda, biraz sallanıyor gibi görünüyor. Belki işler şimdi ve tekrar o kadar elektrik hissetmedi ya da belki de beceri setinizin oldukça eşit olduğunu hissetmiyorsunuz. Durum ne olursa olsun, rahatsız edici ve sizi zor durumda bırakıyor. Kendinizi, muhtemelen asla düşünmeyeceğiniz küçük şeyler için endişelenirken buluyorsunuz. Seni rahatsız ediyor ve gitmesini istiyorsun.
Sadece yatakta kendinden emin ve seksi hissetmek istiyorsun. Bir erkeği yatakta cinsel olarak tatmin edebilmek ve gerçekten aklını başından almak istiyorsun. Bunun gerçekleşmesi için, onu zevkten çılgına çevirecek bazı sıcak seks ipuçlarına ihtiyacın var ve onlara şimdi ihtiyacın var.

Erkekleri Mutlu Etmenin Sırları

Onu çıldırtabilir ve yatak odasında daha kendine güvenen bir kadın gibi hissetmeye başlayabilirsiniz. Kolay ve bu gece yapmaya başlayabileceğiniz bir şey. Bu cızırtılı, ateşli seks ipuçlarını kullanarak seks hayatınızı dönüştürün ve olduğunuz kadını dönüştürün.

İlk cızırtılı seksi ipucu, ona yatak odasında biraz daha fazlasını vermektir. Onunla sevişmek için onu yatırdığınızda, içindeki kötü kızla temasa geçmeyi deneyin. Seks ana olay olmak zorunda değil. Ön sevişme aracı olarak onu aşağılamayı deneyin ve sonuç olarak orgazm olursa, o zaman ek bir bonus olur. Erkekler oral seksi sever ve bazı erkekler bunu yeterince anlamadıkları konusunda hemfikirdir. Cesur ol ve onun üzerine daha çok eğil. Anında seksinizi kolayca artıracaktır.

Erkekleri Mutlu Etmenin Sırları Nelerdir

Erkekleri Mutlu Etmenin Sırları

Muhtemelen, sen ve erkeğiniz kendinizi biraz çıkmaza girmiş buluyorsunuz. Bu olur ve doğaldır. Yatak odasında değiştirerek onunla savaşın. Deneyebileceğiniz bütün bir Kama Sutra varken her zaman aynı pozisyona güvenmek zorunda değilsiniz. Bir kopyasını alın veya birlikte çevrimiçi olun. Tüm farklı pozisyonlara ve sunduklarına bakın. Muhtemelen ikinizin de ilgisini çeken ve uzun zamandır özlediğiniz o gülümsemeyi yüzünüze yerleştiren bir şey bulacaksınız. Bu, işleri renklendirmenin ve kesinlikle onu cinsel olarak memnun etmenin harika bir yoludur.

Onu cinsel olarak uyandırmak ve tatmin etmek için bir başka cızırtılı sıcak seks ipucu, seks sırasında adını haykırmaktır. Erkekler, kadınların yatak odasında yeterince ses çıkarmadıklarından şikayet ederler. Kirli konuşma, bu sorunu çözmenin bir yoludur, ancak bir adım öteye gitmek ve bir şey gerçekten iyi hissettiğinde adını haykırmak, her erkeğin özlem duyduğu bir şeydir. Sahip olduğun en iyi şey olmak istiyor, bu yüzden doğru hissettiğinde ona haber ver. Bu onun için anlık bir tatmin olacak ve tüm seansa katkıda bulunacaktır. Bazen hepimizin sırtını sıvazlamaya ihtiyaç duyarız ve bunu ona vermenin bir yolu da budur.

Temmuz 14, 2022 1:59 am

227 total views, 1 today